O nas


Witaj na stronie ABM Ubezpieczenia Kraków Tanie oc i ac w Krakowie Ubezpieczenia Kraków w naszej ofercie znajdziesz tanie ubezpieczenia samochodu OC, AC, NNW, Assistance Ubezpieczenia majątkowe ubezpieczenie mieszkania, domu OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie w podroży oraz zdrowotne i kosztów Ubezpieczenie firm i pracodawcy Warta, HDI, UNIQA, Ergo Hestia, Compensa, Interrisk, Proama, Allianz i inne.

Firma ABM działa na rynku ubezpieczeniowym od 1995 r. Współpracuje od początku swej działalności ze wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Tysiące zadowolonych klientów świadczą o profesjonalizmie, solidności i skuteczności działania naszej firmy. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach dbając o utrzymanie najwyższego poziomu naszych kwalifikacji.

Firma ABM w ciągu 15 lat istnienia zdobyła wiele nagród i wyróżnień związanych z działalnością ubezpieczeniową. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć bardzo atrakcyjne oferty ubezpieczeń dla naszych klientów łączące w sobie jednocześnie: potrzeby klienta, niską cenę ubezpieczenia oraz wiarygodność firmy ubezpieczeniowej.

Zawsze warto sprawdzić naszą ofertę. Zapraszamy.

logo ubezpieczenia