Zdrowotne


Podstawowy pakiet ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje:

 • porady lekarskie w ramach opieki podstawowej (nieograniczony dostęp do lekarza internisty, pediatry, ginekologa)
 • testy diagnostyczne: pełna morfologia, w tym badania poziomu glukozy, cholesterolu, kreatyniny, kwasu moczowego, bilirubiny itp.; badanie moczu i kału; badanie USG jamy brzusznej, USG ginekologiczne, RTG klatki piersiowej, RTG czaszki, RTG kręgosłupa, EKG spoczynkowe, spirometria i inne
 • rabat 50% na porady w ramach opieki specjalistycznej (dostęp do lekarzy specjalistów – 19 dodatkowych specjalności, m.in.: kardiolog, chirurg, okulista, endokrynolog, gastroenterolog)
 • szczepienie przeciwko grypie
 • rabat 10% na pozostałe usługi świadczone przez przychodnie świadczeniodawcy
 • przegląd jamy ustnej
 • dzienne świadczenie szpitalne – wypłata ryczałtowej kwoty za każdy dzień pobytu w szpitalu.

Rozszerzony pakiet ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje:

 • porady w ramach opieki specjalistycznej (nieograniczony dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów)
 • kompleksowe testy diagnostyczne – np.: tomografia komputerowa, mammografia, urografia, echo serca, EKG (próba wysiłkowa), skórne testy alergiczne
 • porady internisty w ramach wizyt domowych – bez ograniczenia liczby wizyt
 • poza konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne (np. chirurgiczne, ortopedyczne, ginekologiczno–urologiczne)
 • szeroki zakres usług stomatologicznych.

Jesteśmy specjalistami tylko od zdrowia. Nie mieszamy ze sobą różnych rodzajów ubezpieczeń. Podpatrujemy dobre przykłady z innych krajów. Nie kopiujemy ich, ale rozwijamy tak, by pasowały do wymagań i potrzeb Polaków.

Jakość naszej usługi ma nie tylko dorównywać, ale i przewyższać to, do czego są przyzwyczajeni obywatele innych krajów wysokorozwiniętych.

Jako 100% polskie Towarzystwo Ubezpieczeń wiemy, że w każdym kraju są inne potrzeby zdrowotne, tradycje korzystania z usług medycznych i możliwości.

Ubezpieczony może się leczyć w każdej przychodni czy klinice, z którą ubezpieczyciel ma podpisaną umowę.

Wszystkie usługi, porady, badania, zabiegi umawiane są za pośrednictwem 24h Infolinii Medycznej.

Dzięki 24h Infolinii Medycznej Ubezpieczony nie musi szukać, gdzie może się leczyć. Konsultanci umówią go na wizytę lekarską, badania, zorganizują termin i miejsce wykonania zabiegu operacyjnego.

Dajemy gwarancję,

W każdym miejscu w Polsce, w Twojej miejscowości, na wakacjach, w podróży służbowej – masz dostęp do takich samych usług.

O każdej porze, w dzień i w nocy,  w dni powszednie i w święta do Twojej dyspozycji są kompetentni i profesjonalni konsultanci 24 godzinnej Infolinii Medycznej.

W ciągu jednego dnia zostaniesz przyjęty przez lekarza rodzinnego, a w ciągu trzech dni roboczych przez dowolnego specjalistę.

Po umówieniu wizyty przez 24 godzinną Infolinię Medyczną w przychodni, klinice,  gabinecie, czy szpitalu lekarze będą już na Ciebie czekać, pokazujesz tylko swoją Kartę Ubezpieczenia i dokument za zdjęciem.

Jeżeli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał, zostaniesz bez okresu oczekiwania przyjęty do szpitala, nie tylko na planową operację, czy zabieg, ale także by rozpocząć specjalistyczne leczenie, lub celem przeprowadzenia szybkiej diagnostyki.

Opis ogólny oferty,

Jeżeli:

•dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich,

•chcesz być ważnym pacjentem dla swojego lekarza,

•nie chcesz czekać w kolejkach na specjalistę, na operacje, na badania

•zdrowie i bezpieczeństwo są dla Ciebie priorytetem,

to kupując nasze prywatne ubezpieczenie zdrowotne zostaną spełnione Twoje wysokie wymagania.

Opłacasz niewielką składkę miesięczną za leczenie, które może kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie musisz wychodzić z domu. Całą procedurę zawarcia umowy ubezpieczenia, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, możesz przeprowadzić siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu. Zajmie to zaledwie 10 minut.

Dostajesz od nas „Przewodnik Ubezpieczonego”, w którym wszystkie zasady korzystania z gwarantowanych usług medycznych są napisane prosto i przejrzyście.

Sprawdź, jak korzystne są warunki oferowanego przez nas prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie zdrowotne?

Dzięki ponad 1600 Placówkom Medycznym wszyscy mają zagwarantowaną taką samą jakość i dostępność do usług medycznych.

Nasze gwarancje wykonania usługi oznaczają, że nawet w okresie urlopowym, czy w trakcie epidemii przeziębień i grypy nasi Ubezpieczeni mają 100-procentową pewność dostania się do lekarza w obiecanym czasie.

Tak liczna i profesjonalna obsługa – 24h Infolinia medyczna jest tylko u nas. Nie czekasz na odebranie telefonu dłużej niż kilkanaście, kilkadziesiąt sekund.

Nawet w trakcie wakacji, dzięki naszej organizacji, w Placówce Medycznej gdzie masz umówioną wizytę, przychodzisz na określoną godzinę i wszyscy wiedzą, że jesteś ważnym pacjentem.